Akcesoria

Każdy muzyk wie, że oprócz profesjonalnych instrumentów, potrzebne są również akcesoria muzyczne, które sprawiają, że gra nie tylko sprawia radość, ale staje się po prostu bardziej komfortowa. Oferujemy systemy bezprzewodowe, ładowarki oraz mikrofony, dzięki którym osiągany dźwięk będzie naprawdę imponujący.  Te sprawdzone i uniwersalne narzędzia ułatwiają pracę z głosem, dlatego polecane są do nagłośniania również pozamuzycznych imprez. Music and more zapewnia także szeroki wybór kabli instrumentalnych, które sprawdziły się w ekstremalnych warunkach na niejednej scenie muzycznej. Dbamy o jakość sprzętu – akcesoria muzyczne, które proponujemy tworzone są przez znane na całym świecie marki takie jak Ibanez, Roland czy Proel. Atrakcyjne ceny to nasz kolejny atut. Każdy meloman znajdzie również w naszym sklepie słuchawki zarówno te dla profesjonalnych muzyków pracujących w studiu, jak i osób, które po prostu kochają dobry dźwięk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Proponujemy Państwu akcesoria wielu znanych firma w najniższych cenach. Dzięki naszemu doświadczeniu – sprawnie i rzetelnie realizujemy zlecone zamówienia. Instrumenty, które posiadamy w ofercie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki naszej pełnej elastyczności – jesteśmy w stanie podjąć się negocjacji niemal każdej ceny.

W sklepie muzycznym musicandmore znajdziesz szeroki wybór akcesoriów muzycznych. W kilku kategoriach znajdziesz niezbędne elementy wyposażenia przeznaczone zarówno dla profesjonalnych dźwiękowców oraz osób zajmujących się nagłośnieniem.


W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim systemy bezprzewodowe, które służą zarówno do wykorzystania przy podłączaniu instrumentów jak i podłączenia mikrofonów bezprzewodowych. Dzięki zastosowaniu takich akcesoriów muzycznych jak systemy bezprzewodowe można znacznie ograniczyć liczbę kabli, co bardzo często wpływa nie tylko na estetykę podłączeń ale także na brzmienie i barwę przekazywanego sygnału. W naszej ofercie znajdziesz również systemy bezprzewodowych mikrofonów, które znacznie poprawiają jakość przenoszonego sygnału – a w dodatku podłączenie mikrofonu nie wymaga okablowania – co znacznie poprawia poruszanie się po scenie muzycznej.
W naszej ofercie akcesoriów muzycznych znajdziesz również słuchawki, które są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych muzyków, jak i dal osób ceniących sobie wysokiej jakości odbiór dźwięku. W wielu kategoriach cenowych znajdziesz zarówno niedrogie słuchawki przeznaczone do słuchania muzyki oraz używania przez zawodowych muzyków. W kategorii „słuchawki” znajdziesz również profesjonalne słuchawki najwyższej jakości, które są wykonane z dedykacją dla osób posiadających słuch absolutny. W tej kategorii znajdują się zarówno słuchawki zamknięte oraz słuchawki douszne, które są znacznie mniejszych rozmiarów.


Kolejna kategoria akcesoriów muzycznych to mikrofony. Większość produktów w tej grupie to przede wszystkim mikrofony estradowe dynamiczne, które służą przede wszystkim do dynamicznego przekazywania sygnału. Znajdują się tutaj również wysokiej jakości mikrofony pojemnościowe, które służą głównie do rejestracji dźwięków. Sprawdzają się one doskonale zarówno w przypadku rejestrowania instrumentów oraz wokalu.
Ostatnia kategoria to wszelkie okablowanie służące do łączenia poszczególnych elementów. Nasza oferta dysponuje szerokim zakresem wyboru w wielu konfiguracjach.


Kupując akcesoria muzyczne w sklepie music and more – masz pewność najniższej ceny oraz gwarancję jakości.