Basy elektryczne

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne basy elektryczne. Posiadamy modele 4, 5, 6, 8 oraz 12-strunowe. Music and more proponuje także basy bezprogowe oraz basy dedykowane osobom leworęcznym.  Zapewniamy sprzęt muzyczny tworzony przez najlepszych światowych producentów. W naszym sklepie każdy otrzyma fachowe wsparcie – pomagamy wybrać sprzęt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wiemy jak ważny jest wybór odpowiedniej gitary, dlatego każdy klient jest dla nas wyjątkowy - podobnie jak każda gitara jest inna. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem.

W kategorii basy elektryczne posiadamy niesamowicie szeroki wybór ponieważ do dyspozycji naszych klientów w tym dziale mamy ponda sześćset różnych nowoczesnych modeli. Wielu profesjonalnych basistów skorzystało już z naszej oferty. W Music and more bez problemu znajdziesz bas adekwatny do twoich umiejętności. Większość proponowanych przez nas basów elektrycznych to również dosyć uniwersalne instrumenty, z których na co dzień korzystają, zarówno amatorzy, jak i wybitni profesjonaliści. Zamawiając bas elektryczny w naszym skalpie wchodzisz w posiadanie instrumentu wysokiej jakości.

W ofercie sklepu music and more znajdziesz również basy elektryczne w bogatej ofercie. Posiadamy instrumenty w takich kategoriach, jak: zestawy basowe, basy leworęczne, basy bezprogowe, basy 6-strunowe, basy 5-strunowe, basy 4-strunowe. We wszystkich wymienionych kategoriach posiadamy nie tylko najbardziej popularne modele najpopularniejszych producentów produkujących basy elektryczne ale przede wszystkim sprawdzone i docenione przez wielu muzyków instrumenty. Przygotowując ofertę, w której umieściliśmy wszystkie basy elektryczne – staraliśmy się przede wszystkim dobrać instrumenty w taki sposób, aby były to instrumenty spełniające również aktualne trendy na rynku muzycznym. Przemysł instrumentów muzycznych jest przemysłem bardzo dynamicznym i niemal raz w miesiącu pojawia się nowy model gitary, które posiada nowoczesne atrybuty, które decydują o jego popularności. Wszystkie basy elektryczne, które znajdują się w ofercie naszego sklepu to instrumentu w najbardziej korzystnej ofercie cenowej na rynku. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla każdego muzyka jest jakość zakupionego instrumentu, dlatego dbamy również o to, aby każdy instrument, który znajduje się w naszej ofercie był przede wszystkim fachowo przetestowany i sprawdzony pod względem funkcjonalności. Wiele instrumentów muzycznych, które znajdują się w ofercie naszego sklepu to instrumenty dostępne od ręki, a ich wysyłkę zapewniamy w ciągu 48h od złożenia zamówienia. Dla każdego kto chce zacząć przygodę z takim instrumentem jak basy elektryczne sklep muzyczny music and more przygotował odpowiednią ofertę, która jest poparta fachowymi konsultacjami.

Basy elektryczne to najpopularniejszy model gitary basowej, która najczęściej jest używane w formie gitary z progami na podstrunnicy. Gitara basowa jest instrumentem współczesnym, które dźwiękiem naśladuje kontrabas realizujący dźwięk w taki sposób, że transponuje o oktawę w dół.