sklep muzyczny music&more

Internetowy sklep muzyczny Music&More to alternatywny sposób kupowania instrumentów muzycznych. Chcemy dostarczać naszym klientom w całej Polsce - instrumenty muzyczne najwyższej jakości w najlepszych cenach na rynku. Dzięki dużemu zainteresowaniu posiadamy możliwość dystrybucji najtańszych instrumentów na rynku. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim bogaty wybór gitar akustycznych, elektrycznych oraz elektroakustycznych. Skupiamy naszą ofertę przede wszystkim na takich marka, do których sami mamy największe przekonanie: Fender, Ibanez, Admira, Takamine, Yamaha oraz kilku innych producentów, których sprzęt znajdziesz w naszym sklepie. Promujemy cenowo najbardziej popularne i sprawdzone gitary, takie, jak - Fender Squier Bullet,  Fender Stratocaster oraz gitary akustyczne Fender oraz gitary klasyczne takie jak fender cd 60.

Music&More to jednak nie tylko bogata oferta gitar akustycznych i elektroakustycznych. Każdy, nawet najbardziej wymagający basista znajdzie u nas instrument dla siebie. Prowadzimu również dystrybucję osprzętu gitarowego w postaci wzmacniaczy, efektów oraz wszelkich innych artykułów przeznaczonych dla gitarzysty. W kateogii "perkusje" - staraliśmy się umieścić produkty najczęściej poszukiwane przez bębniarzy oraz ciekawe, alternatywne zestawy, których próżno szukać u konkurencji. Mamy nadzieję, że ta bogata oferta spełni również oczekiwania wymagających muzyków grających na instrumentach perkusyjnych. Tworząc tę kategorię staraliśmy się odpowiednio dobrać produkty tradycyjne oraz nowoczesne, elektryczne zestawy perkusyjne, które dają co raz większe możliwości. 

W kategorii "klawisze" znajdziesz przede wszystkim - organy, syntezatory, pianina oraz comba klawiszowe. Oprócz samych instrumentów, znajdują się w kategorii również wszelkie niezbędne akcesoria i literatura, przeznaczona nie tylko dla muzyków grających na instrumentach klawiszowych. Produkty w opisywanej kategorii to przede wszystkim produkty, które odznaczają się najniższą ceną tych instrumentów na rynku. Dzięki naszym możliwością stale współpracujemy ze światowymi dystrybutorami, którzy dostarczają nam produkowane instrumenty w bardzo atrakcyjnych cenach. Wiele z nich jest dostępnych od ręki, lecz instnieje również duża grupa instrumentów, które ze względu na cenę - sprowadzamy na specjalne zamówienie klienta. Dla muzyków poszukujących nowych rozwiązań proponujemy nowoczesne instrumenty, takie, jak - samplery, sekwensery, procesory studyjne, klawiatury, a także sterowniki MIDI znanych i cenionych firm. Najmłodszą ofertę naszego sklepu stanowią instrumenty dęte oraz instrumenty smyczkowe. Jest to oferta skierowana zarówno do profesjonalnych muzyków oraz osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką. Znajdziesz tam bogaty wybór fletów, altówek, skrzypiec, wiolonczeli... 

Nasza oferta zmienia się każego dnia. Staramy się również organizować różne promocje i wyprzedaże, które są szansą na okazyjny zakup instrumentu. Mamy nadzieję, że każdy muzyk szukający dla siebie nowych rozwiązań i propozycji znajdziesz u nas wszystko, czego zapragnie. Jeżeli znajdziesz u nas interesujący cię instrument a jego cena nie będzie dla ciebie odpowiednia - napisz do nas - postaramy się znaleźć rozwiązanie cenowe. Zapraszamy do zakupów!

Sklep muzyczny music adn more to sklep oferujący bogatą gamę wszelkich instrumentów muzycznych. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim instrumenty strunowe szarpane – czyli popularne gitary klasyczne, gitary elektryczne oraz gitary basowe. Naszą ofertę staramy się tworzyć w taki sposób aby wszyscy muzycy mogli skorzystać z atrakcyjnych cenowo ofert instrumentów muzycznych. Sklep muzyczny musicandmore funkcjonuje już od kilku lat w sieci jaki internetowy sklep muzyczny. Udało nam się szybko pozyskać znaczącą grupę nabywców, którzy chętnie wyrażają pozytywne opinie na różnych portalach zakupowych. Prowadząc nasz sklep muzyczny staramy się łączyć życiową pasję, jaką jest muzyka z pracą zawodową. Takie połączenia daje nam nie tylko pełną satysfakcję z pracy, ale również to, że jesteśmy w stanie przekazywać naszym klientom sprawdzone i rzetelne informacje na temat asortymentu, które aktualnie posiadamy w ofercie. Przemysł instrumentów muzycznych jest przemysłem bardzo prężnych i silnie rozwijającym się. Niemal w każdym miesiącu pojawia się nowy model gitary, klawiszy, wyposażenia studia dźwiękowego czy innego instrumentu muzycznego, który posiada nowe atrybuty. Istnieje oczywiście fala trendów i moda na wybrane rodzaje instrumentu, które odpowiadają aktualnemu zapotrzebowaniu rynku muzycznego. Przemysł muzyczny nie tylko jak kiedyś, odwzorowuje zapotrzebowanie muzyków na instrumenty muzyczne ale przede wszystkim daje im niezbędną inspiracje proponując ciągle nowe rozwiązania. Nasz sklep muzyczny stara się spełniać te wszystkie wymagania – dlatego w naszej ofercie znajdują się najnowsze rozwiązania generowane przez przemysł muzyczny.

Poza stałym funkcjonowanie sklep muzycznego musicandmore w sieci – funkcjonujemy również fizycznie w Łodzi, gdzie w ciągu kilku lat udało nam się pozyskać dużą liczbę odbiorców. Dzięki Wam, naszym klientom możemy stale rozwijać nasze możliwości ofertowe oraz proponować naszym klientom najbardziej korzystną ofertę cenową.