Efekty gitarowe

Rozwój technologiczny powoduje, że na rynku muzycznym pojawia się duża ilość urządzeń, wykorzystywanych do modulowania dźwięku i nadawania barwie różnych efektów. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby oferta sklepu Music & More stała na wysokości zadania, dlatego proponujemy naszym klientom nowatorski sprzęt, dzięki któremu można uzyskać skomplikowane efekty gitarowe. W tej kategorii mamy do zaoferowanie takie akcesoria jak na przykład: Compresory, equalizery gitarowe, harmonizery, pedały głośności i ekspresji, zaawansowany sprzęt służący do multiefektów i takie elementy jak chociażby futerały oraz zasilacze na efekty gitarowe. Sklep musicandmore.pl ma w swojej ofercie efekty gitarowe najlepszych marek. Zapraszamy na zakupy!

Osiągnięcie ciekawych efektów gitarowych podczas koncertów jest możliwie przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Do takich efektów niezbędne są wszelkiego rodzaju harmonizery, czy też compresory. W sklepie Music and more można zamówić wszystkie popularne sprzęty umożliwiające osiągnięcie nawet najbardziej skomplikowanych efektów gitarowych. W naszej ofercie znajdziesz, zarówno klasyczny Compresor AKAI, jak również nowocześnie zaprojektowane skrzynki do efektów gitarowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich profesjonalnych gitarzystów otwartych na rozmaite eksperymenty związane z brzmieniem gitary.

Efekty gitarowe to urządzenia peryferyjne, które stosuje się w celu modulacji i modyfikacji dźwięku. Stosuje się je przede wszystkim do gitar elektrycznych. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest znaczne poszerzenie zakresu dźwięku, jego dynamiki i barwy. Dzięki stosowaniu takich rozwiązań, jak efekty gitarowe można uzyska oryginalne brzmienie dostosowane do wymagań kompozycji. Wiele efektów gitarowych oferuje bardzo duży zakres manipulacji częstotliwości, który znacząco wpływa nie tylko na barwę dźwięku ale także na dynamikę.
Do zmiany zakresu dynamiki sygnału służy:

  • Limiter – kompresory, który służy do ograniczenia średniej amplitudy dźwięku
  • Ekspander – efekt służący do wzmocnienia dynamiki dźwięku
  • Equalizer – efekt gitarowy służący przede wszystkim do korekcji barwy dźwięku. Jego budowa to zestaw filtrów, które służą do wzmacniania lub tłumienia pewnych częstotliwości wpływających na barwę.

Możliwe są różne kombinacje i zestawienia tych efektów gitarowych w celu uzyskania oryginalnych brzmień i barw.
Efekty gitarowe, jakie znajdziesz w sklepie music and more to przede wszystkim sprawdzone i uznane efekty. Wiele z nich osobiście przetestowaliśmy i dlatego chętnie umieszczamy je w naszej ofercie. Wśród efektów gitarowych znajdziesz takie kategorie jak: skrzynie rack, futerały na efekty, zasilacze do efektó1)m equalizery gitarowe, compresory, efekty gitarowe wah wah, pedały głośności i ekspresji, harmonizery, delaye i pogłosy, przestery, efekty do racka oraz mulitefekty.


Kupując efekty gitarowe w sklepie music and more masz nie tylko gwarancję najwyższej ceny ale przede wszystkim fachowego wsparcia podczas dokonywania zakupów. Oferowana przez nas gama efektów gitarowych jest bardzo szeroka – jednak stale szukamy nowych rozwiązań produktowych, które umieszczamy w naszej ofercie. Staramy się zrobić wszystko aby nasza oferta odpowiadała zarówno mniej wprawionym gitarzystom, jak i profesjonalnym muzykom, którzy poszukują swojego brzmienia przez łączenie różnych efektów muzycznych.
Wszystkie efekty muzyczne objęte są gwarancją i w razie niezgodności produktu ze specyfikacją sprzedażową podlegają zwrotowi.