Gitary elektryczne

Gitary elektryczne od zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród zawodowych muzyków estradowych oraz początkujących zespołów rockowych. Sklep Music&More posiada imponującą ofertę jeśli chodzi o gitary elektryczne. Oferujemy wszystkie popularne modele gitar, wśród których można znaleźć: gitary elektryczne LP i SG, gitary jazzowe, alternatywne oraz havey metalowe. Gitary elektryczne znajdujące się w ofercie sklepu Music&More z pewnością docenią wszyscy muzycy estradowi ponieważ zaliczają się one do sprzętu z najwyższej półki. Czyste brzmienie, solidne wykonanie oraz atrakcyjny design zadowoli każdego klienta sklepu Music&More.

Zjawiskowy, profesjonalny instrument jest wizytówka każdego artysty podczas występów na scenie. Ambitny gitarzysta powinien zadbać, nie tylko o wysokiej jakości dźwięk, ale również o ciekawy wizerunek sceniczny. W sklepie Music and more można znaleźć cały szereg pierwszorzędnych gitar elektrycznych. W tej kategorii mamy do zaoferowania ponad tysiąc siedemset rozmaitych modeli. Jeśli chcesz się doskonale prezentować na scenie muzycznej, a przy tym dostarczać niezapomnianych emocji swojej publiczności to zapraszamy do zapoznania się z niezwykle bogatą ofertą najnowocześniejszych modeli gitar elektrycznych, które możesz zamówić w sklepie Music and more.

Gitara elektryczna to nowoczesny instrument, który po raz pierwszy został skonstruowany na początku ubiegłego wieku. Inspiracją do jego stworzenia nie była misja producentów gitary ale sytuacja zawodowa w jakiej znalazł się jej wynalazca – George Beauchamp. Stracił on pracę w firmie National, która była liderem w produkcji różnych instrumentów muzycznych. Już kilka lat wcześniej Beauchamp pracował nad pierwszym przetwornikiem. Chciał przede wszystkim dzięki niemu wzmocnić dźwięk gitary. Do tej pory jedyną możliwością było zwiększenie pudła rezonansowego lecz aby realizować założony dźwięk musiałaby ona przybrać kuriozalne wymiary. Pierwszy przetwornik skonstruowany przez Beauchampa nie działał tak, jak założył konstruktor – dlatego odłożył jego konstruowanie i powrócił dopiero wtedy, gdy stracił prace. Jednak i wtedy nie udało mu się tego dokonać. Zrobił to natomiast jego przyjaciel Paul Barth, który z zawodu był lutnikiem. Po namowie znanego w tamtych czasach Adolfa Rickenbackera na współpracę – zaczęto produkować pierwszą w historii muzyki gitarę elektryczną o nazwie „Patelnia”. Kilka lat później na podstawie przetwornika Bartha – swój pomysł oparł Gibson, który również zaczął produkcję gitar elektrycznych.


Oferta gitar elektrycznych w sklepie music and more to przede wszystkim najpopularniejsze gitary na rynku muzycznym. Jeżeli więc interesują cię gitary elektryczne sklep musicandmore z pewnością spełni twoje wymagania i oczekiwania. Staramy się aby oferowane przez nas gitary elektryczne odpowiadały aktualnym trendom, jak i również spełniały wszystkie oczekiwania względem jakości. Wszystkie oferowane przez nas instrumenty posiadają niską cenę choć oczywiście dopuszczamy możliwość negocjacji ceny. Gitary elektryczne to dla nas kategoria instrumentów w których czujemy się najlepiej. Potrafimy przede wszystkim udzielić naszym klientom fachowych porad dotyczących funkcjonowania i utrzymania instrumentów. Każdego, kogo interesują gitary elektryczne sklep music and more zaprasza także do bezpośredniego kontaktu w naszym sklepie stacjonarnym w Łodzi, gdzie codziennie czekają do przetestowania dziesiątki gitar elektrycznych.