Pickupy

Pickupy gitarowe to przetworniki montowane w instrumentach muzycznych. Ich zadaniem jest przetwarzanie drgań strun w polu magnetycznym - na sygnał elektryczny. Brzmienie gitary jest uzależnione od przetwornika a także od tego - z jakiego materiału utworzono magnes, grubości uzwojenia, oraz ilości zwojów przy magnesie.
W naszym sklepie Music and more oferujemy wysokiej klasy pickupy gitarowe. Zapewniamy stu procentową sprawność urządzeń i gwarancję. Znajdziecie u nas głównie przetworniki znanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się nie tylko z przetwornikami, ale także innymi instrumentami muzycznymi.

Jeśli dążysz do coraz lepszego brzmienia to z pewnością zainteresuje cie kategoria pickupy, w której mamy wiele do zaoferowania. Większość profesjonalnych gitarzystów stara się stale udoskonalać brzmienie swojego instrumentu. Dzięki pickupom zamówionym w sklepie Music and more z pewnością zachwycisz swoją publiczność podczas koncertów. W naszej ofercie znalazły się takie pickupy jak na przykład Gibson P-90 Cream Soap Bar Cover pickup, czy też Gibson P-90 Black Dogear Cover pickup, z którego chętnie korzystają uznani muzycy rockowi. Wybietając pickupy z naszej oferty możesz liczyć na niesamowite brzmienie.