Struny

Brak strun w gitarze to brak gry. Struny należą do podstawowych elementów instrumentów. Zapewniają powstawanie i brzmienie dźwięku. Gdzie dobrać właściwe struny? Na naszej stronie internetowej. W ofercie mamy struny różnych producentów. Masz problem z ich wybraniem? Zapewniamy fachowe doradztwo. Dostarczamy struny do gitar akustycznych, elektrycznych i klasycznych. Bogaty wybór i niska cena. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na struny. Posiadamy także inne akcesoria do instrumentów. Z nami dokonasz wymiany części lub kupisz nowy sprzęt. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych instrumentów. Sprawdź struny gitarowe w sklepie musicandmore.pl.

W sklepie Music and more możesz z łatwością zamówić struny do każdego rodzaju gitary. W naszej ofercie znajdziesz idealne struny, bez względy na to czy specjalizujesz się w grze na gitarze basowej, akustycznej, elektroakustycznej, czy tez zwykłej gitarze elektrycznej. Zadbaliśmy o to, aby każdy amator, jak i profesjonalista mógł znaleźć w Music and more odpowiednie struny do swojego instrumentu. Posiadamy między innymi struny Luthier SET40 przeznaczone do gitary klasycznej oraz serię Fender 60L 12 – 53 przeznaczoną dla gitar akustycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Music and more oferuje wszystkim muzykom również pełną ofertę strun do gitar. W naszej ofercie znajdą państwo przede wszystkim strun do gitar klasycznych, basowych i elektrycznych. Posiadamy ofertę popularnych producentów strun, których jakość jest testowana na przestrzeni wielu lat co jest dowodem na to, że są to firmy nie tylko warte zaufania ale przede wszystkim godne reprezentowania. Oferowane przez nas struny do gitary sklep music and more dostarcza do naszych klientów za pomocą przesyłki kurierskiej tuż po złożeniu zamówienia. Wszystkie struny do gitary jakie oferujemy naszym klientom są najwyższej jakości, a każdy rodzaj strun jakie posiadamy w ofercie wstępnie testujemy i sprawdzamy w praktyce. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli liczyć nie tylko na wysoką jakość produktu, atrakcyjną cenę, ale również na fachową poradę podczas wyboru struny do gitary.
Struny do gitary były niegdyś wytwarzane ze spreparowanych jelit zwierzęcych. Nie odznaczały się one jednak wysoką trwałością i oczekiwanym brzemieniem instrumentu. Dlatego też struny do gitary szybko osiągnęły właściwą formę, a do ich produkcji wykorzystywano stal, która była nie tylko lepsza jakościowo pod względem brzmienia ale przede wszystkim są to struny bardzo trwałe realizujące bardzo czyste dźwięki. Do gitar klasycznych dzisiaj stosuje się jednak głównie struny nylonowe, które dają przede wszystkim duży komfort grania. Struny nylonowe nie są jednak tak odporne na rozciągnie jak struny nylonowe. Wymagają zdecydowanie częstszego strojenia i zdecydowanie częstszej wymiany.


Jeżeli potrzebujesz nowe struny do gitary sklep music and more z pewnością spełni wszystkie twoje wymagania. Jeżeli nie masz pewności co do tego, jakie struny wybrać – skontaktuj się z naszym sklepem mailowo lub telefonicznie. Pomożemy ci podjąć najlepsza decyzję. Dobrze wiemy, jakie struny do gitary najlepiej funkcjonują nie tylko z wybranymi modelami ale także z wybranymi producentami odpowiednich rodzajów gitar. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanego asortymentu, a w razie niezgodności towaru ze specyfikacją gwarantujemy szybką i bezproblemową wymianę towaru.