Nagłośnienie

Każdy profesjonalny artysta estradowy oraz zwykły entuzjasta muzyki doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak ważny jest poziom techniczny nagłośnienia. Błyskawiczny rozwój technologii jaki możemy zaobserwować na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia - ewidentnie wpłynął na jakość dźwięku generowanego przez współczesny sprzęt nagłaśniający. Dzięki rewolucji technologicznej możemy na co dzień delektować się czystym i precyzyjnym dźwiękiem. Nowatorskie rozwiązania techniczne znalazły swoje szerokie zastosowanie, zarówno w środowiskach związanych z szeroko pojętą produkcją muzyczną, jak i na płaszczyźnie nagłośnienia koncertów klubowych oraz estradowych.

Posiadamy bogatą ofertę związaną z nowoczesnym nagłośnieniem, która skierowana jest nie tylko do profesjonalnych artystów, ale również do początkujących muzyków, którzy marzą o wielkiej międzynarodowej karierze. Zaopatrujemy także renomowane studia nagraniowe, dla których nagłośnienie z najwyższej półki jest kwestia priorytetową.

W naszej ofercie można znaleźć wysokiej klasy rejestratory i odtwarzacze dźwięku, które najczęściej wykorzystywane są w profesjonalnych studiach muzycznych. Naszym klientom oferujemy popularne w ostatnich latach powermiksery oraz zaawansowane technicznie procesory dźwięków, kolumny, miksery, wzmacniacze i końcówki mocy. Oprócz podstawowego sprzętu do nagłośnienia w szerokiej ofercie sklepu Music and more można również znaleźć wszelkie niezbędne akcesoria takie jak chociażby: statywy i mikrofony, splitery oraz testery do kabli.