NASZA KADRA

Czyli gwarancja bezpieczeństwa, profesjonalizmu, dobrej zabawy, energii 
i nauki nowych umiejętności

Łączy nas pasja

Nasza kadra to sprawdzeni piloci, wychowawcy, kierownicy wypoczynku, a przede wszystkim pasjonaci, którzy swoją energią zarażają każdego roku kolejnych campowiczów. Z największą starannością dobieramy osoby, które tworzą nasze wyjazdy, ponieważ wiemy jak ważna jest ich rola.
 Zależy nam na  długotrwałej współpracy, dlatego większość osób spotykacie co roku na campach.

AMBASADORZY NASZYCH WARTOŚCI

Nasza kadra

Pan Patryk

Zapytany o marzenie odpowiada - “praca z dziećmi i młodzieżą”. Był już z nami na ponad 25 turnusach. Cenne doświadczenie zyskuje również jako wolontariusz w Domach Dziecka oraz fundacjach. Jest współtwórcą projektu Chłopaki z Elżbiety, w którym rozwija swoje zamiłowanie do muzyki i śpiewu.

Pani Ola

Doświadczenie w pracy wychowawczej oraz organizacji wyjazdów dla dzieci zyskała w harcerstwie, gdzie przygotowała niejeden obóz. W pracy z najmłodszymi odnajduje ogrom satysfakcji i pomysłów. Razem z zespołem, swoją kreatywność przekłada na markę Music&More, gdzie pracuje również w ciągu roku.

Pan Henryk

Niezwykle doświadczony pedagog. Potrójny magister: absolwent filologii klasycznej i kultury antycznej, polonistyki oraz teatrologii. W pracę z dziećmi i młodzieżą zaangażowany od roku 1973. Autor i instruktor kursów dla wychowawców kolonijnych. Ratownik WOPR, nauczyciel pływania i żeglarstwa.

Pani Kasia

Jej przygoda z Music&More zaczęła się w 2019 roku. Od tamtej pory regularnie wyjeżdża na nasze obozy w roli fotografa i wychowawczyni. Pasję do pracy z dziećmi i młodzieżą ma we krwi, odziedziczyła ją po mamie. Na co dzień pracuje przy organizacji naszych wyjazdów. Prywatnie pasjonuje się tańcem i jazdą konną.

Pan Maciek

To już jego czwarty sezon, jako wychowawcy na naszych obozach. Prowadził między innymi obozy z programowaniem, rusz się, militarne ASG. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy jako animator, w Polsce i za granicą. Prywatnie jest programistą i współtwórcą projektu Chłopaki z Elżbiety.

Pani Aneta

Absolwentka AWF we Wrocławiu oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej w Łodzi. Doświadczona nauczycielka wychowania fizycznego z 20-letnim stażem. Obecnie pedagog w szkole podstawowej. Od około 15 lat, do dziś wychowawca na obozach dla dzieci i młodzieży.

Pan Konrad

Jego zamiłowanie do pracy wychowawczej narodziło się w ZHP, gdzie wciąż czynnie bierze udział w życiu harcerskim, w strukturach organizacji. Na co dzień miłośnik gier planszowych, student e-sportu i pasjonat podróżowania. W trakcie roku szkolnego zajmuje się obsługą klientów Music&More.

Pani Kasia

Absolwentka Filologii Angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Swoją ścieżkę zawodową związała z edukacją dzieci i dorosłych - w ciągu roku prowadzi kursy z języka angielskiego, a latem i zimą wyjeżdża razem z nami! Jej ulubiony obóz to zdecydowanie Zdobywcy Tatr.

Pan Łukasz

Były nauczyciel gry na gitarze, który codziennie zaraża wszystkich swoją pasją do muzykowania. Obecnie współtwórca projektu Chłopaki z Elżbiety. Na naszych obozach udowodnił, że jest człowiekiem wielu talentów - prowadził zarówno obozy survivalowe, militarne ASG, jak i wędkarskie, czy sportowe.

Pani Sara

Na nasze obozy i zimowiska wyjeżdża regularnie od kilku lat. Ma artystyczną duszę i na co dzień pracuje jako nauczyciel rysunku i malarstwa. Możecie ją spotkać na naszych wyjazdach w Małym Cichym, gdzie również poprowadzi zajęcia artystyczne.

DOŁĄCZ DO NAS | praca

Chcesz stać się częścią naszego zespołu?

Jeśli praca z dziećmi jest Ci bliska, zgadzasz się z naszymi wartościami, a Twoim marzeniem są wyjazdy z dziećmi i młodzieżą głodną przygód – skontaktuj się z nami. W Music & More zrzeszamy instruktorów sportów letnich i zimowych, artystów, animatorów, pasjonatów, harcerzy, a wszystkich łączy profesjonalizm i misja
Odpowiemy jak najszybciej na Twoją wiadomość, umówimy się na spotkanie i wspólnie porozmawiamy o Twojej roli w naszym zespole wyjazdowym.  

Close
Close