o nas

Od 2019 roku tworzymy wyjazdy, gdzie dzieci i młodzież może odkrywać świat,
rozwijać pasje i zdobywać umiejętności na całe życie.

Pasja i Doświadczenie
Nasza misja to zapewnienie niezapomnianych wrażeń, bezpiecznego wypoczynku i rozwijania talentów wśród młodych ludzi.

Naszą siłą jest doświadczona kadra, złożona z pasjonatów, która inspiruje i wspiera uczestników w każdym aspekcie ich przygody. Z nami każdy wyjazd to nie tylko wypoczynek, ale przede wszystkim czas na naukę, odkrywanie i zabawę.

Wycieczki

Tyle miejsc czeka na odkrycie! Zorganizujemy wyjazd dla Waszej klasy w dowolne miejsce w Polsce i Europie. Możecie sprawdzić gotowe propozycje wycieczek 1-,2-,3-dniowych, integracji oraz zielonych szkół lub przedstawić nam Wasze oczekiwania, a my stworzymy specjalną ofertę.

obozy letnie

W tym sezonie spotkamy się na dwóch campach – Żabinka (Mazury) oraz Zakopiec (Małe Ciche). 11-dniowe turnusy, przez całe wakacje, w 6 różnych terminach. Do wyboru ponad 20 różnych tematyk – artystyczne, sportowe, hobbystyczne, jeździeckie i wodne. W tym roku również zapraszamy na 5-dniowy turnus.

zimowiska

Niezwykła zimowa przygoda dla wszystkich fanów nart, snowboardu i zabaw śnieżnych. Długoletnia współpraca, z najlepszymi instruktorami, sprawia, że każdego roku szkolimy kolejne pokolenia narciarzy i snowboardzistów. Bardziej zaawansowane grupy szkolą technikę i sprawdzają się na trudniejszych stokach.

Każdy Dzień to Nowa Przygoda

Nasze zasady

Close
Close