Telefon: 604 120 407

Email: kontakt@musicandmore.pl

Wybierz wycieczkę dla Twojej klasy

Berlin  – Jarmark Świąteczny

Grudzień to doskonały moment, żeby wybrać się do jednej z najpopularniejszych, europejskich stolic – Berlina. W tym okresie Alexanderplatz staje się urokliwym  miejscem, pełnym świątecznych straganów z ozdobami bożonarodzeniowymi i przysmakami regionalnymi. Tam z pewnością poczujecie magię Świąt.

Praga – Jarmark Świąteczny

Praga to miasto, które każdy powinien zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Ma swój niesamowity klimat i słynne, na cały świat, zabytki. W okresie przedświątecznym Rynek Staromiejski jest jeszcze piękniejszy niż zwykle, to właśnie tam odbywa się Jarmark Świąteczny, na który możecie wybrać się razem z nami.

Wrocław – Jarmark Świąteczny

Odwiedźcie Wrocław i poczujcie magię Świąt Bożego Narodzenia na Jarmarku Świątecznym. Urokliwe uliczki pełne świątecznych dekoracji, a także niezliczone stragany z dekoracjami, smakołykami i rękodziełem wprawią Was w bożonarodzeniowy klimat. A może spotkacie tam Świętego Mikołaja, który spełni Wasze marzenia?

Kraków – Jarmark Świąteczny

Chcielibyście zwiedzić Kraków i uwielbiacie świąteczny klimat? Mamy coś specjalnie dla Was. W trakcie wycieczki do miasta Smoka Wawelskiego zobaczycie wszystkie najważniejsze zabytki i weźmiecie udział w niesamowitym wydarzeniu, jakim jest Jarmark Świąteczny. To z pewnością wprawi Was w świąteczny nastrój. 

Toruń – Jarmark Świąteczny

Toruń najczęściej kojarzy nam się z pierniczkami. Na naszej wycieczce postaramy się, żebyście mieli więcej skojarzeń z tym pięknym miastem. Pokażemy Wam wszystkie najważniejsze zabytki Torunia. A dodatkowo przeniesiemy się razem do magicznej, świątecznej krainy, za sprawą Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Gdańsk – Jarmark Świąteczny

Czy wiecie, że Jarmark Świąteczny w Gdańsku zajął drugie miejsce w europejskim konkursie Best Christmas Markets? Teraz macie niepowtarzalną okazję, żeby zobaczyć to wyjątkowe wydarzenie na własne oczy. A przy okazji możecie wybrać się na spacer z przewodnikiem, na którym zwiedzicie najważniejsze miejsca tego portowego miasta.

Dolny Śląsk, Praga, Wrocław – 5 dni

Odkryjcie z nami magiczny region – Dolny Śląsk. W ciągu pięciu niezapomnianych dni zwiedzicie Wałbrzych i Kudowę Zdrój. Odwiedzicie również naszych sąsiadów, gdzie zobaczycie niesamowite Skalne Miasto i poznacie najbardziej magiczne zakątki Pragi. Na sam koniec wybierzecie się na spacer z przewodnikiem, po najpiękniejszych miejscach we Wrocławiu.

Gdańsk – miasto wielu twarzy
Odkryjcie Gdańsk na nowo, zwiedzając najbardziej urokliwe zakątki tego miasta. Miasto wielu twarzy zaprasza Was na niezapomnianą podróż pełną kontrastów. Zgłębiajcie fascynującą historię tego miejsca od wojen, przez powstanie Solidarności, aż do czasów współczesnych. Zobaczycie najpiękniejsze i najbardziej rozpoznawalne zabytki.

Gniezno-Biskupin – śladami naszych przodków
Sięgnijcie do korzeni, zwiedzając Gniezno i Biskupin śladami naszych przodków. Odkrywajcie wraz z nami początki polskiej kultury i tradycji. Zobaczcie na własne oczy miejsce koronacji pierwszych królów Polski, podziwiajcie urokliwe uliczki Gniezna i przenieście się w czasie w replice pradawnej osady w Biskupinie.

Katowice – warsztaty u Pana Kleksa

Chyba każdy z nas kojarzy Pana Kleksa. Odwiedzając „Bajkę Pana Kleksa” w Katowicach możecie na chwilę przenieść się do magicznego świata. W tym wyjątkowym miejscu weźmiecie udział w niepowtarzalnych warsztatach, prowadzonych przez doświadczonych animatorów. Wszyscy wiemy, że nie ma lepszego sposobu na naukę, niż zabawa!

Kazimierz Dolny – spotkanie z historią i naturą
Wyruszcie z nami na wyjątkową podróż do malowniczego Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Zabytkowa architektura, zachwycające pejzaże, tajemnicze wąwozy i bogata historia tworzą tutaj zapierającą dech w piersiach całość. To właśnie dlatego Kazimierz co roku przyciąga aż tylu turystów. To miasto trzeba zobaczyć na własne oczy.

Ojcowski Park Narodowy – przygoda wśród jurajskich krajobrazów
Zapraszamy Was do miejsca, gdzie odkryjecie tajemnicze jaskinie, malownicze krajobrazy oraz zabytkową architekturę Zagrajcie z nami w grę terenową, która pozwoli Wam poznać wszystkie ciekawostki dotyczące Ojcowskiego Parku Narodowego, jego historii, a także flory i fauny znajdującej się na jego terenie. To jednak nie koniec atrakcji.

Poznań – bądź detektywem historii
Wcielcie się w rolę pomocników detektywa i odkrywajcie historię Poznania w nietypowy sposób. W trakcie wycieczki przeprowadzicie dochodzenie, stworzycie portrety pamięciowe, i w trakcie „wizji lokalnej” poznajcie tajemniczą przeszłość miasta. A wszystko to w otoczeniu przepięknej, poznańskiej architektury.

Toruń jakiego nie znacie
Odwiedźcie Toruń i odkryjcie jego niezwykłe tajemnice. Oprócz słynnych pierników i urokliwej starówki, to miasto kryje wiele mniej znanych, a równie ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. W trakcie wycieczki weźmiecie udział w warsztatach, dzięki którym każde z Was będzie mogło zostać mistrzem wypiekania toruńskich pierniczków.

Wrocław – śladami historii i nauki
Odkryjcie Wrocław z zupełnie nowej perspektywy. W trakcie spaceru z przewodnikiem odkryjecie architektoniczne piękno miasta, podziwiając między innymi Stary Rynek wraz z jego urokliwymi kamienicami. Jednak czeka Was dużo więcej atrakcji. Czeka Was fascynująca przeprawa przez świat historii, nauki i literatury.

Wrocław – przyrodniczo

Zapraszamy Was na wycieczkę, podczas której odkryjecie świat tysięcy zwierząt i roślin. Dowiecie się jak żyją wyjątkowe stworzenia otaczające nasz świat. Zwiedzając Afrykarium zgłębicie tajemnice historii gatunków oraz ich zachowań. Następnie, w Hydropolis przeniesiecie się do fascynującego świata wody i ekologii.

Warszwa – odkrywamy historię

Czas na podróż przez stolicę Polski śladami historii naszego kraju. W trakcie wycieczki, zwiedzając takie miejsca jak Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum POLIN, czy Cmentarz na Powązkach poznacie bohaterską przeszłość Warszawy. Ta wyprawa pozwoli Wam zrozumieć niezwykły wpływ wydarzeń z tego miasta na losy całej Polski.

Skontaktuj się z nami

604 120 407

kontakt@musicandmore.pl

Adres

Aleja 1 Maja 31/33
Łódź 90-739